Міський голова доручив запровадити транспорт для перевезення громадян по міському кладовищу


Міський голова доручив запровадити транспорт для перевезення громадян по міському кладовищуОпрацювати питання щодо організації автобусного перевезення громадян потериторії міського кладовища доручив керівникам дотичних комунальних служб міста Івано-Франківська міський голова обласного центру Руслан Марцінків.

Відповідне доручення він дав сьогодні, 1 грудня, під час оперативної наради заступнику міського голови – директору Департаменту житлової та комунальної політики міськвиконкому Михайлові Смушаку, начальнику управління транспорту і зв’язку міської ради Андрієві Гіглюку, директору комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталію Голутяку та директору комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Андрієві Хрунику.

«Що ми не можемо якогось бусика знайти на кладовище?… Ну та знайти якого бусика – буде у нас маршрут «Х1» («Хруникомобіль-1») по кладовищу. - пожартував мер на нараді, - Та в нього (у Андрія Хруника – директора КП «Міська ритуальна служба» - БРІЗ) поки дойдеш від центрального до сектора, то… Треба йому якийсь такий вузинький, бо в нього вулички вузенькі. Я серйозно говорю. Там старші люди приїжджають. Поки ти дійдеш туди, поки назад…»

Міський голова відзначив, що такі перевезення можуть бути не безкоштовними. Тому закликав комунальників пропрацювати питання встановлення відповідного тарифу. «Не думаю, що людина не заплатить якихось там п’ять гривень, щоб доїхати. Це все-таки комфорт».

 

Фото ілюстративне1 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/