Прикарпатські науковці взяли участь у міжнародній онлайн-конференції «Один пояс – один шлях»


Прикарпатські науковці взяли участь у міжнародній онлайн-конференції «Один пояс – один шлях». Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у ФБПитанням зміцнення міжнародної співпраці у сфері освіти і науки, обміну досвідом та мобільності між університетами-партнерами було присвячено міжнародну конференцію «Один пояс – один шлях» («Великий шовковий шлях»), у якій взяли участь представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Як повідомив ректор ПНУ Ігор Цепенда, конференція відбувалася 27 листопада і, з урахуванням сьогоднішніх карантинних реалій, проходила в онлайн-режимі.

Організатором конференції виступив Ланьчжоуський університет (КНР), який є співзасновником міжнородної університетської спільноти «Один пояс – один шлях» («Великий шовковий шлях»). На сьогоднішній день до спільноти входять 173 університети з 27 країн світу. Серед них і Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника.

Прикарпатські науковці взяли участь у міжнародній онлайн-конференції «Один пояс – один шлях». Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у ФБ

ПНУ на конференції представляв особисто ректор вишу професор Ігор Цепенда та викладачка китайської мови нашого університету, доцентка кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Ірина Ілійчук.

За інформацією пресслужби Університету, низка учасників-представників закладів вищої освіти різних країн, зокрема, Китаю, Азербайджану, Великобританії та Кіпру виступили із презентаційними доповідями, у яких розповіли про діяльність своїх університетів, наукові пріоритети та досягнення, поділилися досвідом впровадження інновацій в освітній процес.

 

Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у Фейсбуку1 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/