Викладачі Прикарпатського університету перемогли у конкурсі "Золотий фліпчарт"


Науковці-викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника перемогли в регіональному конкурсі громадських активістів «Золотий фліпчарт».

Викладачі Прикарпатського університету - переможці конкурсу "Золотий фліпчарт". Фото зі сторінки І.Цепенди у ФБ

Як повідомив у Фейсбуку ректор Університету Ігор Цепенда, переможцями конкурсу, зокрема, стали кандидатка економічних наук Світлана Кропельницька – доцентка кафедри фінансів економічного факультету ПНУ, Галина Волощук – керівниця проєкту «Агенти змін» Прикарпатського національного університету, фахівчиня з питань реалізації проєктів регіонального/місцевого розвитку та доктор історичних наук Сергій Адамович – професор, виконувач обов’язків завідувача кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту ПНУ. «Ваша громадська активність, ідеї та проєкти, над якими ви постійно працюєте та втілюєте у життя задля людського блага, творять позитивні зміни у нашому суспільстві та є добрим прикладом для наслідування. Вітаємо!Подальших успіхів!», - зазначив Ігор Цепенда у вітальному слові в соцмережі.

Регіональний конкурс «Золотий фліпчарт» відбувся з ініціативи громадської організації "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад" в рамках проєкту "Центр розвитку громадської активності" за підтримку Європейського фонду за демократію (EED) і мав на меті визначити кращих у громадській діяльності. Участь у конкурсі взяли громадські активісти з шести областей західного регіону України – Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецькій.

Конкурс проводиться у шести номінаціях: проєкт року (проєкт, який реалізований громадською організацією чи активістом для своєї громади), активіст та активістка року (лідери, які найбільше долучились до розвитку своєї громади), ідея року, яку не вдалось реалізувати (цікава ідея, яка так і залишилась ідеєю і, можливо, колись настане час для її реалізації), невдача року ( невдача, яка трапилась при реалізації чи підготовці проєкту), громадська організація року (організація, яка, можливо й не робила величезних знакових проєктів, але своєю щоденною роботою змінює громаду на краще).

Нагородження переможців конкурсу відбулася 27 листопада у Центрі науки в Тернополі.

 

Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у Фейсбуку30 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/