Олександр Сич став доктором політичних наук


Олександр Сич став доктором політичних наук. Фото зі сторінки О.Сича у ФейсбукуГолова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич – тепер доктор наук. Політичних

Дисертацію доктора політичних наук він захистив у четвер, 26 листопада, в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса Національної академії наук України, про що політик особисто повідомив у суботу у Фейсбуку.

«Черговий рубіж подолано - доктор політичних наук», - написав Олександр Сич у соцмережі. Тема докторської дисертації голови обласної ради - «Сучасний український націоналізм: політологічні аспекти трансформації парадигми». Захист її, за зізнанням чиновника, легким не був. «Після глибокої і всесторонньої наукової дискусії, що тривала більше трьох годин, прийнято одноголосне рішення (17 - «за») - присвоїти Сичу Олександру Максимовичу науковий ступінь доктора політичних наук за спеціальністю 23.00.01 - теорія та історія політичної науки. Це був складний шлях і мені його допомагали долати багато рідних мені людей та колег і однодумців», - зазначив Олександр Сич.

 

Фото зі сторінки Олександра Сича у Фейсбуку30 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/