Зникла безвісти жінка знайшлася… у Будинку нічного перебування


Зникла безвісти жінка знайшлася… у Будинку нічного перебування. Фото: Муніципальна інспекція "Добродій" ІФМРЖінка, яка близько двох тижнів числилася такою, що зникла безвісти, знайшлася в Івано-Франківському будинку нічого перебування.

Її упізнав один з інспекторів Муніципальної інспекції «Добродій» Івано-Франківської міської ради.

Як повідомили у пресслужбі Муніципальної інспекції, у суботу, 28 листопада жінка у стані алкогольного сп’яніння завітала до Будинку нічного перебування, де на зимовий період розгорнуто цілодобовий пункт обігріву. Там і побачив її муніципальний інспектор. Упізнавши в ній людину, що перебувала у розшуку зниклих осіб, він повідомив чоловіка жінки.

Як з’ясувалася, жінка ще близько двох тижнів тому пішла з дому і не повернулася. Відтак її чоловік змушений був звернутись з відповідною заявою до поліції. Дізнавшись про те, що його дружина знайшлася, він невідкладно прибув за нею разом з працівниками поліції.

В Муніципальній інспекції відзначили, що вказана особа має проблеми з алкоголем і вже не вперше зникає з хати. З її власних слів, до своєї появи у Будинку нічного перебування, вона протягом двох тижнів проживала в місті і вела антисоціальний спосіб життя.

Прибулий чоловік забрав її додому.

 

Фото: Муніципальна інспекція "Добродій" ІФМР29 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/