Гурт KALUSH презентував новий кліп "Зорі"


Гурт KALUSH презентував новий кліп "Зорі"“Зорі” - нова робота молодого українського реп-гурту KALUSH. Трек душевний, на тему, яка близька практично кожному.

Кліп став сміливою ілюстрацією треку та доповненням до нього. Сюжет відео - це справжній перфоманс, який за допомогою танцю, простоти декорацій та відсутності сцени розкриває весь біль під час розриву стосунків. Акторам не потрібно грати, адже вони проживають запропоновані обставини за допомогою танцю, - повідомляє БліцІнфо.

“Пригадую зоряне небо, ми повертаємось з пекарні і просто їмо гарячий хліб, наш сміх перебиває шум літніх цвірчків, ми вільні і молоді, а для щастя так мало треба було” - розповів Псючий Син. А й справді, жити в моменті, відчувати подих повітря і бачити нічне небо - в цьому і є щастя.

Режисером кліпу та хореографом виступила талановита танцівниця Марина Кущова. Раніше, в якості хореографа, Марина працювала з багатьма українськими артистами, зокрема з Юлією Саніною, Максом Барських та alyona alyona. “Мені хотілося показати якими різними і одночасно однаковими, циклічними можуть бути переживання людей після розставань за допомогою абстрактних візуальних інструментів” - прокоментувала кліп Марина, для якої «Зорі» стали режисерським дебютом.

Меседж нової роботи KALUSH в тому, що трушний реп може бути ліричним — будь-які почуття це прекрасно і важливо дозволяти собі їх проживати.

Переглянути кліп можна за посиланням.28 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/