Прикарпатські лісівники відновлюють інфраструктуру, зруйновану червневою повінню


Прикарпатськими лісівниками на сьогоднішній день відновлено 47 кілометрів лісових автомобільних доріг та 8 мостів, які було зруйновано під час повені у червні 2020 року.

Екскавотор JCB у роботі з відновлення зруйнованої інфраструктури. Фото: пресслужба Івано-Франківського ОУЛМГ

Про це повідомили в Івано-Франківському обласному управління лісового та мисливського господарства.

Як зазначається, в ході ліквідації наслідків повені у лісових господарствах Івано-Франківського ОУЛМГ виникла нагальна потреба в придбанні нової дорожньо-будівельної техніки. З цією метою, на підставі розпорядженням Кабінету Міністрів України за сприяння керівництва Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Держлісагентства України, Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства було виділено з держаного бюджету 16 мільйонів гривень для потреб придбання спецтехніки. За вказані кошти для Брошнівського, Верховинського, Делятинського та Кутського лісгоспів були придбані чотири гідравлічні екскаватори “JCB”, які активно використовуються держлісгоспами для відновлення інфраструктурних об’єктів.

В обласному управлінні лісового та мисливського господарстві нагадали, що під внаслідок цьогорічної червневої повені прикарпатським держлісгоспам було завдано збитків на суму понад 40 мільйонів гривень. Було пошкоджено 124 кілометри лісових автомобільних доріг, 49 мостів, 175 погонних метрів підпірних стінок, 26 трубних переходів, 2 рекреаційні місця, форельний інкубатор та розсадники з лісовими культурами.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківського ОУЛМГ27 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/