Призначено заступників Івано-Франківського міського голови. Хто потрапив до команди мера


Призначено заступників Івано-Франківського міського голови Івано-Франківська міська рада 42 голосами «за» при одному «утримався» затвердила запропоновані міським головою Русланом Марцінківим заступників міського голови.

У новому складі заступників міського голови як ті, хто раніше вже обіймав вказані посади, так і нові обличчя. При цьому, як і обіцяв мер, у його новій команді – не лише однопартійці з ВО «Свобода», а й представники інших політичних сил, зокрема, ВО «Батьківщина» та політичної партії «Європейська солідарність».

Отже, першим заступником Івано-Франківського міського голови стала Вікторія Сусаніна, яка досі обіймала посаду заступника міського голови – начальника фінансового управління міського виконавчого комітету. Тепер, крім фінансового управління, В.Сусаніна куруватиме також в міському виконавчому комітеті роботу управління капітального будівництва; управління з питань архітектурно-будівельного контролю, управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності; управління праці. Серед основних завдань, які поставив перед новою своєю першою заступницею мер – забезпечення прозорості міського бюджету, формування нового Генерального плану міста, та добудова важливих для міста об’єктів, як-от: нового моста до мікрорайону Пасічна, нових шкіл та дитячих садочків.

Заступником міського голови стала Вікторія Дротянко, яка досі виконувала обов’язки начальника патронатної служби міського виконавчого комітету. Пані дротянко куруватиме роботу Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи з засобами масової інформації, комунікації з мешканцями; Департаменту освіти і науки; Департаменту культури; відділу бухгалтерського обліку і звітності. Серед основних завдань, які поставив перед нею мер – розробка стратегії розвитку Івано-Франківської ОТГ до 2030 року та реалізація програми «Бюджет участі».

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міськвиконкому Михайло Смушак – тепер також заступник міського голови.  До обов’язків заступника міського голови – директора Департаменту житлової та комунальної політики (так тепер звучить його посада) тепер входить курування роботи не лише комунального департаменту, а й Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради. Його першочерговими завданнями міський голова визначив: розвиток велосипедної інфраструктури Івано-Франківщини, завершення транспортної реформи, вирішення проблеми заторів та запровадження інтелектуальної системи управління дорожнім рухом (включаючи «розумні перехрестя» та «розумні світлофори»).

Колишній голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів – тепер також заступник Івано-Франківського міського голови. До сфери його віддання входить робота управління інтеграції громад та робота старост сіл, які увійшли до складу Івано-Франківської ОТГ. Серед пріоритетних завдань – координація роботи ОТГ щодо обслуговування та ремонту доріг, роботи транспорту, освітньої та спортивної інфраструктури; питання призначення компетентних старост сіл.

Представник ВО «Батьківщина» Олександр Левицький, який раніше вже обіймав посаду заступника міського голови Руслана Марцінківа – знову заступник міського голови. Він куруватиме роботу міської служби у справах дітей; управління охорони здоров’я; Департаменту молодіжної політики та спорту; Департаменту соціальної політики; Міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Відтак серед пріоритетів його діяльності мер визначив: завершення процесу об’єднання Івано-Франківської ОТГ у сфері медицини, облаштування нового приміщення центру соціальних послуг, організацію проведення капітальних ремонтів у медичних закладах та забезпечення їх новим обладнанням, боротьба з поширенням COVID-19.

Багатолітній член мерської команди Руслан Гайда – знову у кріслі заступника міського голови. До його сфери обов’язків входить організація роботи управління з питань економічного розвитку, екології та переходу на автономне опалення Івано-Франківської міської ради та управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів. Серед його завдань, зокрема: забезпечення переходу на індивідуальне опалення, будівництво сміттєпереробного заводу, відновлення та укріплення міських дамб, вирішення проблем з дощовою каналізацією.

Новопризначений заступник міського голови Тарас Палатайко куруватиме роботу Департаменту з благоустрою з завданнями: забезпечення ремонту дворів, відновлення міських парків та скверів, забезпечення реалізації другої черги з облаштування міського озера, проведення капітального ремонту доріг, впорядкування кладовищ, реалізації програми енергомодернізації житлових будинків «Енергодім», реалізації в місті програми ОСББ.

До сфери діяльності заступника міського голови Миколи Вітенка входитиме організація роботи Депратаменту комунальних ресурсів з завданнями забезпечення проведення інвентаризації земель ОТГ та організації проведення майнових та земельних аукціонів.

Конкурент Руслана Марцінків на минулих виборах міського голови представник «Європейської солідарності» Петро Шкутяк також став заступником міського голови. Під його «опікою» тепер Департамент інвестиційної діяльності, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста. «Фронт робіт», нарізаний П.Шкутяку міським головою, - чималий:  залучити інвестиції, збільшити кількість міжнародних проєктів, збільшити число туристів.

Руслан Марцінків ще раз зауважив, що усі його заступники обрані лише на один рік. «Я дав можливість кожній людині себе показати – заступники обрані на один рік – для того, щоб подивитися, як ми будемо рухатися далі. Роботи дуже багато. Це перехід на індивідуальне опалення, це добудова наших шкіл і садків, це розвиток нашої ОТГ. 18 сіл приєдналися. Це дороги, це транспорт…», - прокоментував нові призначення міський голова.26 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/