Мер Марцінків розглядає можливість скасування «дистанційки» для п’ятих – одинадцятих класів


Мер Марцінків розглядає можливість скасування «дистанційки» для п’ятих – одинадцятих класів. Фото ілюстративнеМіський голова міста Івано-Франківська Руслан Марцінків розглядає можливість перегляду чинної на території міста Івано-Франківська форми навчання у закладах загальної середньої освіти.

Своїми думками з даного приводу він поділився під час вечірнього відеовключення у Фейсбуку 25 листопада.

Нагадаємо, в даний час, у зв’язку з поширенням у місті захворюваності на COVID-19 навчання п’ятих – одинадцятих класів закладів загальної середньої освіти міста Івано-Франківська відбуваються дистанційно в той час, як навчання учні молодшої школи та вихованців дошкільних закладів освіти відбувається очно.

Зі слів міського голови на сьогоднішній день ситуація з поширенням коронавірусної хвороби в Івано-Франківську стабілізувалася. «Тобто маємо дещо зменшення кількості пацієнтів. Сьогодні всього-на-всього в пологовому (будинку – БРІЗ) у нас уже 17 пацієнтів, в дитячій лікарні – 36-стеро пацієнтів. Іде зменшення. Ну це позитивна динаміка. Так тримати. Якщо така позитивна динаміка буде спостерігатись, це дасть можливість нам переглянути питання навчання дітей у наших навчальних закладах, зокрема, в школах. Це важливо – важливо для нашої громади», - зазначив міський голова.

 

Фото ілюстративне26 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/