Міська рада на своїй першій сесії не призначатиме старост сіл Івано-Франківської ОТГ – мер Марцінків


Міська рада на своїй першій сесії не призначатиме старост сіл Івано-Франківської ОТГ – мер МарцінківЗавтра, 26 листопада відбудеться перша, установча сесія Івано-Франківської міської ради.

Головні питання, які планується розглянути на сесії, озвучив сьогодні, в ході вечірнього відеовключення у Фейсбуку міський голова обласного центру Руслан Марцінків.

З його слів, на сесії він має намір озвучити для затвердження кандидатури своїх майбутніх заступників. Крім того, депутати оберуть секретаря міськради та новий склад міського виконавчого комітету.

Разом з тим завтрашня сесія не обиратиме старост сіл, що увійшли до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади. «Єдине, що старост завтра не будемо обирати. Потрібна ще консультація з громадами, щоб ми не помилилися…» – заначив мер, додавши, що такі консультації повинні бути публічними, проведені з дотриманням карантинних вимог.

Міський голова також зауважив, що той склад міського виконавчого комітету, який завтра буде обрано на сесії, працюватиме терміном один рік і за результатами року роботу буде вирішуватись, хто продовжить працювати у виконкомі, а хто – ні.

При цьому, зі слів Руслана Марцінківа, він намагається об’єднати весь склад міської ради, усі присутні в ньому політичні та фінансові еліти для спільної роботи в цей непростий час. «Немає сьогодні часу для якогось розєднання, тому в моїй команді і представники «Батьківщини», і представники «Європейської солідарності», у виконкомі також будуть представники різних політичних сил – не тільки тих, хто мене підтримували, хто голосував, а й ті, що не підтримували, тому що, я вважаю, сьогодні дуже важливо почути один одного і дуже важливо рухатися вперед», - зазначив мер.

Раніше міський голова озвучив, що пропонуватиме міській раді обрати секретарем ради Віктора Синишинина - секретаря міської ради попереднього скликання.25 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/