В Івано-Франківському університеті нафти і газу урочисто відкрили оновлений легкоатлетичний манеж


В Івано-Франківському університеті нафти і газу урочисто відкрили оновлений легкоатлетичний манеж. Фото: пресслужба ІФНТУНГВ спорткомплексі ім. А.П. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу урочисто відкрили відреконструйований легкоатлетичний манеж.

Стрічку на вході до оновленої споруди сьогодні, 24 листопада, урочисто перерізали виконувачка обов’язків голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка та перший проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик у присутності викладачів та працівників ІФНТУНГ, представників обласних та міських спортивних федерацій, будівельних організацій, які займались реалізацією проекту, та студентів-спортсменів.

В Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради стверджують, що сьогодні цілісний спортивний комплекс ІФНТУНГ вважається одним із найбільшим спортивним комплексом в місті Івано-Франківську та на Прикарпатті загалом.

Спорткомплекс включає сучасний легкоатлетичний стадіон з поліуретановим покриттям, футбольне поле з автополивом, басейн, різнопланові спортивні зали, а тепер ще й оновлений легкоатлетичний манеж. В спорткомплексі також функціонує Центр молодіжного спорту, що сприяє гармонійному розвитку молоді. Як повідомили у пресслужбі ІФНТУНГ, всі простори та споруди реконструйовані у відповідності до міжнародних спортивних вимог. Надсучасне поліуретанове покриття, футбольний газон з автополивом, а від сьогодні – ще й легкоатлетичний манеж – все це призначене для розвитку спорту Прикарпаття та всієї країни.

«Ми пишаємось нашим стадіоном, нашим спорткомплексом, нашими тренерами, які виховали в стінах університету не одне покоління призерів та олімпійців, - прокоментував відкриття оновленого манежу проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик. – Але оновлений спорткомплекс – це мрія кожного спортсмена. Він – один із найбільших  за своїми масштабами в Україні та єдиний в Івано-Франківській області – за стандартами, які відповідають олімпійським вимогам. Шлях з реконструкції був нелегким, але завдяки ефективній співпраці з владою та підрядниками проект «Розвиток молодіжного спорту на Прикарпатті», ініційований університетом, на сьогодні успішно реалізований».

Фото: пресслужба ІФНТУНГ24 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/