В інформаційній війні це є велика робота – чиновник закликав іванофранківців запалити свічку пам’яті за жертвами Голодоморів


Ігор Кінаш - начальник відділу внутрішньої політики Івано-Франківського міського виконавчого комітетуЗапалити в суботу, 28 листопада, свічку пам’яті про жертв голодоморів в України закликав іванофранківців начальник відділу внутрішньої політики Івано-Франківського міськвиконкому Ігор Кінаш.

Сьогодні, на оперативній нараді у міського голови обласного центру він нагадав, що в Україні традиційно в четверту суботу листопада відзначають День пам’яті жертв голодоморів. Зважаючи на той факт, що субота – це вихідний день, усі громадські заходи, присвячені пам’яті жертв голодоморів, в Івано-Франківську відбуватимуться від сьогодні по п’ятницю, 27 листопада.

Йдеться, зокрема, різного роду тематичні виставкові заходи у бібліотеках Івано-Франківської ОТГ, а у всіх навчальних закладах – інформаційні заходи, як-от: онлайнінформування,бесіди, випуски радіогазет. Крім того, у п’ятницю 27 листопада біля пам’ятника Степану Бандері на Європейській площі планується запалити маленькі лампадки, які нагадуватимуть про трагедію голодоморів учасникам дорожнього руху, які проїжджатимуть поруч, а в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери з активом учнівського самоврядування буде проведено загальноміський урок пам’яті.

У суботу ж, 28 листопада, коли, власне, і відзначатиметься День пам’яті жертв голодоморів, у всіх храмах міста будуть проведені поминальні богослужіння. Крім того, біля хреста на честь жертв сталінських репресій, що встановлений у Меморіальному сквері обласного центру, буде проведено спільна панахида за жертвами голодоморів та репресій за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви та Римської католицької церкви.

Цього ж дня, о 16.00 годині в місті відбудеться акція «Запали свічку пам’яті». «Цього року ми запрошуємо, щоб кожен у себе вдома, в квартирі, на віконечку запаливши (свічку – БРІЗ) – тим самим долучився до цієї акції, - зазначив Ігор Кінаш, - це, здавалося б так індивідуальні речі, але в інформаційній війні це є велика робота. Ми завжди чуємо, що Росія нас випереджає в інформаційній війні, а власне саме геноцид на українців був спрямований з боку Москви».24 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/