Студент з Прикарпаття став срібним призером Чемпіонату Європи з боксу


Студент з Прикарпаття став срібним призером Чемпіонату Європи з боксу. Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у ФБВасиль Ткачук, студент-спортсмен з Прикарпаття, став срібним призером Чемпіонату Європи з боксу серед молоді.

Змагання чемпіонату відбувалися у місті Будва, що в Чорногорії.

Про високий здобуток нашого молодого земляка у боротьбі за першість континету повідомив вчора у Фейсбуку ректор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Ігор Цепенда. З його слів, Василь навчається на факультеті фізичного виховання і спорту ПНУ. У фіналі Чемпіонату Європи він, виступаючи у складі молодіжної збірної України у вазі понад 91 кілограм лише по очках поступився супернику з Російської Федерації. "Із захопленням щойно дивився у прямому етері з Будви (Чорногорія) фінальний поєдинок студента факультету фізичного виховання і спорту Василя Ткачука: спортсмен молодіжної збірної України у запеклому бої (у вазі вище 91 кг) лише по очках поступився супернику з РФ. Щиро вітаємо з успіхом на європейському турнірі Василя та його тренер…» - зазначив Ігор Цепенда у соцмережі.

Він також зауважив, що Василь Вінтоняк – тренер новоспеченого срібного призера Чемпіонату Європи серед молоді – також є випуском факультету фізвиховання та спорту Прикарпатського університету.

 

Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у Фейсбуку23 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/