В Івано-Франківську енергомодернізують ще один дитсадок


В Івано-Франківську енергомодернізують ще один дитсадок, Фото: УКБ Івано-Франківського МВКВ Івано-Франківську проведуть енергомодернізацію ще одного дитячого садка.

Як повідомили в Управлінні капітального будівництва міського виконавчого комітету, наразі черга дійшла до дошкільного навчального закладу № 19 «Троянда», що по вулиці Галицькій, 101А, в обласному центрі.

В переліку запланованих робіт – заміна системи вентиляції, опалення, утеплення фасаду будівлі, горища та цоколю, заміна усіх вхідних дверей, вікон та інших елементів приміщення.

Зауважимо, що встановлення у садочку нової, сучасної системи опалення супроводжуватиметься встановленням «теплої підлоги» та індивідуального теплового пункту.

Як стверджують в управлінні капітального будівництва, деякі види робіт розпочнуться вже цього року, поки це дозволятиме температурний режим, іншу частину робіт виконуватимуть вже після завершення опалювального сезону. При цьому в управлінні запевнили, що роботи з комплексного ремонту садочка ніяк не вплинуть на навчально-виховний процес у вказаному ДНЗ.

Традиційно вже фінансування модернізації заклажу відбуватиметься із залученням грантових коштів міжнародного екологічного проєкту НЕФКО.

Фото: Управління капітального будівництва ІФМВК23 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/