Науковиця Прикарпатського університету отримуватиме іменну стипендію для увічнення Небесної Сотні


Ірина Боришкевич. Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у ФейсбукуІрина Боришкевич – асистентка кафедри управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника – отримуватиме іменну стипендію найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні.

Як повідомив у ректор Університету Ігор Цепенда, науковиця перемогла у конкурсному відборі претендентів на здобуття вказаної державної стипендії.

«З приємністю вітаю Ірину Боришкевич, асистентку кафедри управління та бізнес-адміністрування, з перемогою у конкурсному відборі претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні. Так тримати!» - написав пан Цепенда у Фейсбуку.

Державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні призначені наказом Міністерства освіти і науки України від 20 листопада 2020 року № 1449. Загалом запроваджено п’ять іменних стипендій: стипендія імені Дмитра Максимова, стипендія імені Назарія Войтовича, стипендія імені Романа Гурика, стипендія імені Устима Голоднюка та стипендія імені Юрія Поправки, які призначені загалом 21 молодому вченому з різних регіонів України.

Ірині Боришкевич призначено стипендію імені Назарія Войтовича.

Розмір кожної стипендії становить два прожиткових мінімуми для працездатних осіб, встановлених на початок року. Виплачуватись вони будуть протягом 2021 року щомісяця, починаючи з 1 січня, в додатково до посадового окладу, іменної або ординарної (академічної) стипендії аспіранта, ад’юнкта або докторанта, доплат на надбавок.

Фото зі сторінки Ігоря Цепенди у Фейсбуку23 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/