У Дністрі та його притоках гине риба


У Дністрі та його притоках масово гине риба. Фото: пресслужба Держекоінспекції Карпатського округуНа річках Прикарпаття зафіксовано випадки масової загибелі риби.

Як повідомили у Державній екологічній інспекції Карпатського округу, 19 листопада повідомлення щодо загибелі риби у річці Дністер надійшло із села Суботів Галицького району.

Крім того, як стало відомо БРІЗу інформація про загибель риби в одній з приток Дністра надійшла з села Мошківці Калуського району.

В обох локаціях, де було виявлено загибель водних біоресурсів працювали державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу, представники рибоохоронного патруля Держспоживслужби, а також поліцейські.

Відібрані ними зразки води та загиблої риби наразі вивчаються у лабораторії Державної екологічної інспекції Карпатського округу. Результати аналізів будуть використані для встановлення причин загибелі водної фауни та обчислення сум завданих довкіллю збитків.

Варто відзначити, що при візуальному огляді поверхні річки у районі села Суботів Галицького району державними інспекторами з охорони довкілля було подекуди виявлено невеликі маслянисті плями.

Фото: пресслужба Держекоінспекції Карпатського округу20 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/