Ріст кількості хворих на COVID-19 в Івано-Франківську зупинився – міський голова Марцінків


Ріст кількості хворих на COVID-19 в Івано-Франківську зупинився – міський голова МарцінківВ Івано-Франківську намітилася тенденція до стабілізації ситуації з захворюваністю на COVID-19, - вважає міський голова обласного центру Руслан Марцінків.

Позитивною новиною він поділився під час сьогоднішнього відеоефіру у Фейсбуку. Зі слів мера ріст кількості пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу у місті зупинився. «Навіть можемо говорити, що поступово і в пологовому будинку, і в дитячій лікарні потрошки зменшуємо кількість пацієнтів. І це дуже добре, тобто іде тенденція позитивна в Івано-Франківську. Якщо збережеться ця тенденція, це падіння можна буде говорити про стабілізацію», - відзначив Руслан Марцінків.

В разі збереження стабілізації ситуації навколо COVID-19 міський голова насамперед воліє звільнити від «ковідних» пацієнтів міський перинатальний центр та міську дитячу лікарню, оскільки вони не є профільними лікувальними закладами з лікування коронавірусної інфекції.19 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/