Прикарпатців попереджають про небезпечний сир з Європи


Прикарпатців попереджають про небезпечний сир з Європи. Фото ілюстративнеЗаражений патогенною бактерією козячий сир з Нідерландів може може потрапити до закладів торгівлі Прикарпаття. Про це попереджають у Головному управлінні Держспоживслужби в Івано-Франківській області.

Як повідомили БРІЗу в установі, до них надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) про те, що у сирі козячому виробництва Bettinehoeve BV, Etten Leur, який експортується до країн-членів ЄС та до України, виявлено небезпечну, патогенну для людину бактерію Listeria monocytogenes.

Як стверджують у Дерпродспоживслужбі, в Україні отримувачем такого сиру є київське товариство з обмеженою відповідальністю «Дейрі Смарт Трейдінг».

Відтак, у Головному управління Держпродспоживслужби в області звернулося до операторів ринку, які використовують у виробництві та/або здійснюють обіг вищезазначеної продукції з попередженням про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність органи Держпродспоживслужби.

 

Фото ілюстративне17 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/