Карантин вихідного дня на Прикарпатті: в перші вихідні складено 99 адмінпротоколів


Карантин вихідного дня на Прикарпатті: в перші вихідні складено 99 адмінпротоколів 112 виявлених порушень карантинних обмежень. Таким є результат перевірок спеціально створеними робочими групами дотримання суб’єктами господарювання Івано-Франківської області карантину вихідного дня в перші вихідні після його введення.

Як повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, всього на Прикарпатті було сформовано 48 робочих груп, до яких було залучено фахівців Держпродспоживслужби, співробітників Національної поліції, а також представників органів місцевого самоврядування.

Вказаними групами протягом 14 – 15 листопада було перевірено загалом 2 130 об’єктів, в тому числі 45 продовольчих та 19 промислових ринків, 583 продовольчих та 723 промислових магазинів, 242 інших заклади, як-от: перукарні, салони краси, спортзали, фітнес клуби.

За результати проведених перевірок стосовно порушників було складено 99 протоколів про адміністративні правопорушення, направлено 14 інформацій до Національної поліції та 26 інформацій до органів місцевого самоврядування.16 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/