На Прикарпатті офіцера військкомату та посадовця сільради затримали на хабарі


На Прикарпатті офіцера військкомату та посадовця сільради затримали на хабарі. Фото Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіонуВійськовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону 13 листопада 2020 року за отримання неправомірної вигоди затримано посадовців об’єднаного міського військкомату та сільської ради на Івано-Франківщині, - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, 2200 дол США хабара призначалися за сприяння громадянину в наданні відстрочки або визнання непридатним для проходження строкової військової служби. З цієї суми 1500 доларів США отримав офіцер військкомату, а 700 доларів США – його спільник із сільради.

На Прикарпатті офіцера військкомату та посадовця сільради затримали на хабарі. Фото Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону

Дії хабарників попередньо кваліфіковано за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, яка передбачає крмінальну відповідальність за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. На даний час тривають першочергові слідчі дії. Вирішуються питання про повідомлення правопорушникам про підозру та обрання запобіжних заходів.

Вказаних осіб викрито прокурорами спільно з відділом розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та Управлінням стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Фото: пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону13 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/