В Івано-Франківській початкові школі № 8 облаштовують клас для навчання під відкритим небом


В Івано-Франківській початкові школі № 8 облаштовують клас для навчання під відкритим небом. Фото зі сторінки Р.Марцінківа у ФБКлас для навчання під відкритим небом облаштовують у початковій школі № 8 міста Івано-Франківська.

Про це розповів сьогодні у Фейсбуку Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. «Тепер для того, щоб організувати таке навчання під відкритим небом облаштовують навчальний клас. У ньому за сприятливих погодних умов проводитимуть вибіркові уроки для школярів», - повідомив мер у соцмережі. Власне, це не перший такий клас в Івано-Франківську. Раніше клас для навчання під відкритим небом було облаштовано у ліцеї № 26 і тепер він успішно функціонує.

Як стверджує мер, створення обох класів стало можливим завдяки участі батьківської громади у конкурсі «Проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».

В Івано-Франківській початкові школі № 8 облаштовують клас для навчання під відкритим небом. Фото зі сторінки Р.Марцінківа у ФБ

Вже невдовзі на території початкової школи № 8 встановлять огорожу, після чого клас планується обладнати партами та провести туди освітлення.

Руслан Марцінків також відзначив, що споруду класу для навчання під відкритим небом було виготовлено учнями та майстрами Івано-Франківського вищого професійного училища № 3, а огорожу для території школи – на Івано-Франківському локомотиворемонтному заводі.

Як вже писав БРІЗ, в умовах пандемії на COVID-19, з метою максимально обмежити можливість зараження учнів молодших класів на «коронавірусну інфекцію» керівництво Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради рекомендувало вчителям перших-четвертих класів по можливості проводити уроки на свіжому повітрі, під відкритим небом. Останні ж намагаються дотримуватись цих рекомендацій, наскільки це дозволяють погодні умови.

 

Фото зі сторінки Р.Марцінківа у Фейсбуку13 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/