Карантин вихідного дня на Прикарпатті: як зміниться життя мешканців області в нових умовах


На Прикарпатті, як і в Україні в цілому, до 30 листопада запроваджено кантин вихідного дня. Відповідне рішення було ухвалено вчора в Кабінеті Міністрів України.

Карантин вихідного дня на Прикарпатті: як зміниться життя мешканців області в нових умовах

Нові карантинні вимоги передбачають низку заборон у вихідні дні. Так, відтепер з 00.00 годин суботи до 00.00 годин понеділка забороняється приймання відвідувачів у закладах громадського харчування, робота закладів культури і проведення культурних масових заходів, приймання відвідувачів у торгівельно-розважальних центрах та інших закладах розважальної діяльності, діяльність спортивних залів, фітнесцетрів, басейнів; приймання відвідувачів суб’єктами, які проводять діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування клієнтів, як-от: салонами краси, магазинами промтоварів тощо. При цьому дозволяється надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс, робота автозаправних комплексів (без зон харчування), технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, робота банків, медична практика, робота операторів поштового зв’язку, робота магазинів, у яких щонайменш 60% торгівельної площі відведено під торгівлю продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами кормами.

В будні дні на всій території країни запроваджуються обмеження, які стосуються помаранчевої зони карантину. В умовах таких обмежень забороняються перевезення в пасажирському транспорті більше людей, ніж кількість сидячих місць, робота нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля, робота закладів громадського харчування з 22.00 до 07.00 години; робота спортивних залів, якщо на 20 квадратних метрів приходиться більше однієї особи; робота хостелів (в той же час робота готелів і надалі дозволена); робота кінотеатрів та театрів при заповненості більше 50% місць одного залу; проведення культурних, спортивних та розважальних заходів, якщо в них бере участь більше, ніж 20 осіб. В останньому випадку виключенням може бути проведення окремих спортивних заходів.

Зміна режиму карантину не торкнеться роботи  навчальних закладів міста Івано-Франківську. Принаймні так стверджує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. «До слова, ситуація з садками та школами у місті залишається незмінною. Садочки та молодша школа (1-4 класи) працюють у звичному режимі, 5-11 класи - навчаються дистанційно», - зазначив мер на своїй сторінці у Фейсбуку.12 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/