На Верховинщині місцеві лісівники відбудували зруйнований повінню міст


На Верховинщині місцеві лісівники відбудували зруйнований повінню міст. Фото: пресслужба Верховинського лісгоспуВ урочищі Лудовець, що на території Зеленського лісництва Верховинського лісгоспу місцеві лісівники відбудували дерев’яний двопрогоновий автомобільний міст, який було зруйновано під час масштабної повені у червні цього року.

Урочисте відкриття відновленого моста відбулося вчора, 11 листопада, за участі лісівників Верховинського лісгоспу та представників влади Верховинського району. Як повідомили у пресслужбі Верховинського лісгоспу, вартість робіт з відбудови моста скалала 204 тисячі гривень.

На Верховинщині місцеві лісівники відбудували зруйнований повінню міст. Фото: пресслужба Верховинського лісгоспу

Крім власне моста верховинські лісівники відновили 15 кілометрів зруйнованої повінню лісової дороги та ще кілька пошкоджених або зруйнованих інфраструктурних об'єктів. Суттєвий прогрес у відновленні пошкоджених внаслідок стихії об’єктів став можливий завдяки нещодавно придбаному Верховинським лісгоспом сучасному гідравлічному екскаватору “JBC”.

Загалом у Верховинському районі в ході червневих повеней було зруйновано 3 лісових дороги, 5 мостів і стільки ж водопропускних споруд.

 

Фото: пресслужба Верховинського лісгоспу12 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/