В Івано-Франківську презентували погруддя Андрея Шептицького


В Івано-Франківську презентували погруддя Андрея Шептицького. Фото: пресслужба ІФОДАСьогодні в обласному центрі урочисто відкрили погруддя Митрополита Андрея Шептицького, створене відомим київським скульптором Данилом Книшуком. У заході, що відбувся на площі перед Івано-Франківським краєзнавчим музеєм, зібралися представники управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, духовенство, журналісти та поціновувачі мистецтва пластики, - повідомили у пресслужбі Івано-Франківської ОДА

За словами автора скульптури, погруддя видатного громадського діяча та духовного лідера є частиною монументу Митрополита Андрея Шептицького, який розроблявся для Івано-Франківська. Над скульптурним образом монументу Данило Книшук розпочав роботу ще в 2012 році. Планується, що монумент буде заввишки 3 метри, виготовлений із сірого граніту. Наразі ж створення гіпсового погруддя скульптор приурочив 155-річчю від дня народження Андрея Шептицького.

«Сьогодні ми шукаємо фундамент нашої незалежності, самодостатності та рівноцінності серед інших народів. Такий фундамент нам дав Андрей Шептицький – високий орієнтир для майбутніх поколінь. До його мудрих настанов ми маємо прислухатися», – переконаний Данило Книшук.

Додамо, що побачити скульптуру можна буде в обласному краєзнавчому музеї, у залі сакрального мистецтва, після зняття карантинних обмежень.

 

Фото: пресслужба Івано-Франкіської ОДА11 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/