Іванофранківські дорожники до зими готові: маршрути розроблені, матеріали до підсипання є. Якщо не стане - знають, де взяти


Віталій Бурко - директор КП "Муніципальна дорожня компанія"Фахівцями комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія» розроблено 9 оптимальних маршрутів посипання доріг та 8 маршрутів очищення тротуарів на випадок снігопадів та ожеледі в осінньо-зимовий період.

Як розповів директор підприємства Віталій Бурко, цьогоріч в процесі розробки маршрутів його підлеглим довелося враховувати суттєве розширення міста Івано-Франківська у зв’язку з входження до складу Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади 18 сіл. «У зв’язку з тим, що у нас додалися 18 сіл, наразі для цих потреб буде виділено 4 одиниці спецтехніки по двох основних маршрутах: один напрямок – це в сторону Надвірної і другий напрямок – в сторону Підпечари, Підлужжя, Узин».

Зі слів керівника «Муніциальної дорожньої компанії», на сьогоднішній день, очолювана ним організація в принципі забезпечення матеріалами для посипання доріг і тротуарів. Так, на складах комунального підприємства заготовлено 3 тисячі тонн технічної солі та 600 тонн піщано-соляної суміші. На переконання пана Бурка, цієї кількості матеріалів буде більш, ніж достатньо, за умови, якщо наступна зима буде такою ж м’якою, як минула. Якщо ж зима виявиться холодною і сніжною, цього не вистачить. Відтак, іванофранківські дорожники провели тендери і уклали угоди на закупівлю ще 2 тисяч тонн солі та 2 тисяч тонн гранітного відсіву, а також – з розрахунку на весь осінньо-зимовий перерід – 60 тисяч літрів пального.

«Ці матеріали будемо замовляти по мірі необхідності. - зазначив пан Бурко,- Будемо бачити, які будуть погодні умови і відповідно щоби, як кажуть, не витрачати зайві гроші, будемо регулювати це питання».

Крім того, підприємством закуплено 200 снігових, 90 совкових та 70 штикових лопат, відремонтовано 138 ящиків для зберігання піщано-соляної суміші. Останні планується вже найближчим часом розставити по місту.10 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/