Поет з Коломийщини отримав Народну премію ім. Т.Шевченка


Василь Рябий - лауреат Народної премії ім. Т.Шевченка. Фото: Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУВасиль Рябий – поет з Коломийщини, член Національних спілок журналістів та письменників України – став лауреатом Народної премії імені Тараса Шевченка.

Як повідомили в Івано-Франківській обласній спілці журналістів НСЖУ, диплом і медаль лауреата Народної премії йому було вручено в День української писемності та мови.

Диплом і медаль лауреата Народної премії ім. Т.Шевченка Василя Рябого. Фото: Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ

Народна премія імені Тараса Шевченка – це літературно-мистецька премія, яка вручається за вагомий внесок у розвиток української культури, відродження історичної пам’яті, формування національної свідомості та утвердження української мови. Її було започатковано як громадську ініціативу 6 лютого 2007 року. Тоді вона розглядалась як свого роду громадська альтернатива Національній премії України імені Тараса Шевченка, яку звинуватили у непрозорості вибору як номінантів, так і переможців.

Василь Рябий отримав Народну премію ім. Т.Шевченка за книгу “СологолоС. Сто вінків сонетів”.

 

Фото: Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ10 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/