Президент Зеленський звільнив Віталія Федоріва з посади голови Івано-Франківської ОДА


Президент Зеленський звільнив Віталія Федоріва з посади голови Івано-Франківської ОДАПрезидент України Володимир Зеленсьий звільнив Віталія Федоріва з посади голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Відповідний Указ Глави держави за № 488/2020 від 5 листопада 2020 року опубліковано на офіційному сайті Президента.

«Звільнити Федоріва Віталія Васильовича з посади голови Івано­-Франківської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою», - йдеться у документі.

У свою чергу пан Федорів – тепер  вже колишній губернатор Прикарпаття розмістив на своїй сторінці у Фейсбуку пост, у якому подякував Президенту Володимиру Зеленському, Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю всім заступникам, керівникам структурних підрозділів, голові й заступникам обласної ради та усьому депутатському корпусу, очільникам районів та ОТГ, зауваживши, що ті близько десяти місяців, які він провів на посаді очільника Івано-Франківщини спочатку в статусі тимчасово виконуючого обов’язки, а потім і голови ОДА без сумніву були дуже важким і відповідальним періодом у його житті.  «Досягнення Івано-Франківщини – це результат спільної та злагодженої роботи, яка завжди веде до успіху. – зазначив Віталій Федорів, - Але особливо хочу подякувати усім жителям області за підтримку та розуміння. 2020 рік виявився нелегким. На початку березня у жительки обласного центру діагностували коронавірусну інфекцію. З цього часу область розпочала активну боротьбу з пандемією, яка забрала чимало людських життів.

Президент Зеленський звільнив Віталія Федоріва з посади голови Івано-Франківської ОДА

Не тільки Івано-Франківщина, а увесь світ виявився неготовим до виклику смертоносного вірусу. За підтримки Президента та Уряду, соціально відповідального бізнесу й меценатів, ми змогли забезпечити наших медиків засобами індивідуального захисту, лікарні - препаратами для лікування наслідків хвороби, апаратами ШВЛ». Не обійшов екс-губернатор увагою і червневу цьогорічну повінь, нагавши, що стихія не минула без людських жертв, пошкодила та зруйнувала помешкання людей, завдала значних збитків дорожній інфраструктурі та об’єктам водного господарства. «Хоч на сьогодні ремонтно-будівельні роботи ще тривають, та багато об’єктів завдяки Уряду та Президенту України, благодійникам не лише з України, а й зарубіжжя, уже відновлені. Життя продовжується. І, незалежно від наступного місця роботи, я робитиму все для розвитку Прикарпаття, України, для людей», - зазначив пан Федорів.
5 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/