Цьогорічний ювілейний радіодиктант національної єдності Прикарпатський університет писатиме онлайн


Цьогорічний ювілейний радіодиктант національної єдності Прикарпатський університет писатиме онлайнСтуденти, викладачі та працівники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника цьогоріч, як і в минулі руки, візьмуть участь у Всеукраїнському радіо диктанті національної єдності.

Про це повідомив у Фейсбуку ректор університету Ігор Цепенда.

Він нагадав, що радіодиктант цьогоріч традиційно проходитиме в День української писемності та мови, який в нашій країні відзначається 9 листопада.

Щоправда, матиме певну специфіку, продиктовану карантинними обмеженнями, пов’язаними з пандемією на COVID-19.«Вперше писатимемо його у форматі онлайн, але створити атмосферу свята і побачити один одного під час написання ми зможемо завдяки нашій платформі Cisco Webex Meetings», - повідомив ректор і запросив усіх бажаючих приєднатись у написанні диктанту до Прикарпатського університету, перейшовши за лінком https://pu.webex.com/webappng/sites/pu/meeting/download/db7cf507375a4c39a78aa3bd1434b7a1?MTID=me6c17fdc763387278c064c2764610d58&siteurl=pu.

Варто відзначити, що, за інформацією «Українського радіо», цьогорічний радіодиктант національної єдності буде ювілейним. В Україні його писатимуть вже вдадцяте. Автом цьогорічного диктанту виступив письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович, текст актриса театру і кіно, голос нашої радіодрами, театру перед мікрофоном на радіо Культура Римма Зюбіна.

Диктант транслюватиметься на «Українському радіо», на телеканалах «UA:Перший» та «UA:Культура», а також на каналах регіональної мережі.5 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/