Румунські жандарми в Івано-Франківську


Румунські жандарми в Івано-Франківську. Фото пресслужби 50 полку НГУПрикарпатські військові правоохоронці приймали дням гостей з Румунії.

Група військовослужбовців Жандармерії Румунії побували вчора, 4 листопада, з робочим візитом у своїх колег з 50 полку Національної гвардії України, який дислокується у місті Івано-Франківську.

Як повідомили у пресслужбі 50-го полку, візит іноземних військових правоохоронців відбувався в рамках спільного проєкту «Підвищення можливостей транскордонного співробітництва», участь у якому беруть прикарпатські гвардійці, і мав на меті огляд правоохоронних спроможностей гвардійців, а також обмін досвідом у сфері підтримки громадської безпеки.

Румунські жандарми в Івано-Франківську. Фото пресслужби 50 полку НГУ

Іноземним гостям було продемонстровано транспортні та спеціальні засоби, форму одягу та екіпіровку, яка використовується особовим складом гірсько-патрульної роти під час виконання завдань у гірській місцевості. Серед них – обладнання, яке було придбано нацгвардійцями в рамках проєкту «Підвищення можливостей транскордонного співробітництва» та інших подібних проектів транскордонного правоохоронного співробітництва: мобільний центр психологічної підтримки, оптичні прилади, транспортні засоби, бодікамери, навігаційне обладнання, квадроцикл та снігоход.

Румунські жандарми в Івано-Франківську. Фото пресслужби 50 полку НГУ

Поряд з цим, наші військові мали змогу похвалитися перед іноземними партнерами набутими тактичними навичками. Вони представили увазі румунських жандармів практичні дії в ході несення служби військовими нарядами під час режимно-обмежувальних заходів на мобільному посту контролю, роботу мобільного резерву гірсько-патрульної роти при проведенні розвідки у гірській місцевості, дії особового складу з нейтралізації правопорушників, самозахисту в разі застосування зловмисником вогнепальної зброї тощо.

«Уперше до цієї військової частини я приїздив у 2015 році, - цитує пресслужба 50 полку НГ України головного інспектора Жандармерії Румунії округу Марамуреш полковника Петру Флорістеану, який очолював делегацію румунських військових і поділився своїми враженнями від побаченого, - Тоді ми спільно починали нашу довготривалу співпрацю із підвищення правоохоронних спроможностей як румунських жандармів, так і українських гвардійців. Сьогодні мені приємно бачити, що наша робота приносить вагомі результати. Одним з таких досягнень є створення за нашої підтримки гірсько-патрульного підрозділу, який уже кілька років підтримую безпеку громадян в гірській та лісистій місцевості даного регіону».

 

Фото пресслужби 50 полку НГ України5 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/