На будівництві басейну в Коломиї вкрали 14 мільйонів гривень


Підрядника на будівництві басейну в Коломиї підозрюють у незаконному заволодінні 14 мільйонами гривень. Фото: пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратуриЗаволодіння бюджетними коштами на суму понад 14 мільйонів гривень шляхом зловживання службовим становищем інкримінують сьогодні прикарпатські правоохоронці керівнику однієї з будівельних організацій.

Як повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури, компанія виконувала підрядні роботи на будівництві водноспортивного комплексу в Коломиї. При цьому шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до акту виконаних робіт керівнику організації вдалося незаконно заволодіти коштами, які було виділено на потреби будівництва комплексу на загальну суму понад 14 мільйонів гривень.

В даний час за даним фактом слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області розслідується кримінальне провадження, розпочате за ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Керівнику підрядної організації оголошено про підозру.

Процесуальне керівництво розслідуванням здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури5 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/