Уряд виділив Прикарпаттю субвенцію у сумі 60 мільйонів гривень на будівництво моста через Бистрицю-Солотвинську


Уряд виділив Прикарпаттю субвенцію у сумі 60 мійльнів гривень на будівництво моста через Бистрицю-Солотвинську. Фото: Суспільне|НовиниКабінет Міністрів України виділить субвенцію для Івано-Франківської області у розмірі 60 мільйонів гривень на потреби будівництва транспортної інфраструктури області.

Відповідне рішення Уряд ухвалив на своєму засіданні 4 листопада.

Як повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, кошти будуть виділені на будівництво мосту через річку Бистриця-Солотвинська та кількох розв’язок, які, за словами очільника Уряду, «були пошкоджені під час повені навесні і влітку цього року». Разом з тим, прикарпатські медіа припускають , що насправді йдеться про субвенцію на добудову іванофранківського довгобуда – другого автомобільного моста, який має з’єднати середмістя обласного центру з мікрорайоном Пасічна і таким чином розвантажити діючий міст по вулиці Галицький, та на будівництво транспортних розв’язок на під’їздих шляхах до нього.

Нагадаємо, на тому ж засіданні Уряд ухвалив додатково виділити Івано-Франківській обласній державній адміністрації 262,8 мільйонів гривень коштів з резервного фонду державного бюджету для відновлення інфраструктури, пошкодженої під час масштабної повені 2020 року.

 

Фото: Суспільне|Новини5 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/