Іванофранківцям перерахували субсидії


Іванофранківцям перерахували субсидії. Фото ілюстративнеВідділ субсидій Департаменту соціальної політики Івано-Франківської міської ради у жовтні 2020 року здійснив перерахунок субсидій для населення на низку видів комунальних послуг.

Про це йдеться на офіційній сторінці Департаменту у соціальній мережі Фейсбук.

Як зазначається, були перераховані субсидії на послуги з постачання теплової, постачання та розподіл природного газу, постачання електричної енергії для потреб населення з урахуванням 16 днів опалювального періоду; на послуги газопостачання - у зв’язку із зміною цін і тарифів - тариф на природній газ - 6,77961 грн. за 1м3; на послуги послугами з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення газопостачання та електропостачання у житлових приміщеннях (будинках) з урахуванням збільшених на 50% у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 соціальних нормативів.

Зауважимо, відповідно до пункту 3 постанови КМУ від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами) для громадян, які використовують теплову енергію (для потреб централізованого або автономного опалення), природній газ або електричну енергію (для індивідуального опалення), опалювальний період для надання житлових субсидій установлюється з 16 жовтня до 15 квітня включно.

 

Фото ілюстративне4 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/