Мер Івано-Франківська розповів, чим займатиметься наступні п’ять років


Мер Івано-Франківська розповів, чим займатиметься наступні п’ять роківІвано-Франківський міський голова Руслан Марцінків визначив низку пріоритетів для своєї другої каденції на мерській посаді.

Своїми роздумами він поділився вчора під час вечірнього відеоефіру на своїй персональній сторінці у Фейсбуку.

Зі слів Руслана Марцінківа, першим пріоритетом своєї діяльності він вбачає економічний блок. «Тобто економіка, підприємництво, залучення інвестицій. В цьому напрямку треба буде більш активно працювати і тут очікую підсилення нашої команди», - зазначив міський голова, зауваживши, підсилення економічного блоку вбачає у переході до більш проектної роботи. Про що саме йдеться – конкретні кроки він пообіцяв озвучити пізніше.

Другий напрямок докладення зусиль мер вбачає у гармонійному розвитку та співпраці в рамках об’єднаної територіальної громади. Зі слів пана Марцінківа, сьогодні необхідно навчитися жити в умовах, коли до міста приєдналися ще 18 сіл. Для цього він планує ухвалити статут ОТГ, який би врегулював взаємозв’язки між громадами міста та сіл і зробив би їх взаємовигідними, від яких виграють усі суб’єкти.

Ще одним пріоритетом Руслан Марцінків вбачає цифрову трансформацію та стратегічний розвиток. Зі слів міського голови, необхідно розробити стратегію стратегічного розвитку до 2030 року і подивитись, де ми можемо сьогодні трансформувати наші послуги в цифровому режимі. «Адже бачимо сьогодні, - зазначив, - виклики пандемії дуже високі і нам треба думати, як нам оцю цифрову трансформацію перейти. Необхідно переходити на цю трансформацію в освіті, культурі».

Серед інших важливих напрямків – розвиток комунального транспорту та дорожньої інфраструктури, особливо що стосується подолання проблеми дорожніх заторів; розвиток медицини та соціального захисту (дані напрямки, зважаючи на наявні виклики, потребують суттєвого посилення мерської команди); житлово-комунальне господарство.

А чи не найбільше мер пообіцяв вболівати за відкритість влади, запевнивши, що усі його заступники повинні бути відкритими для засобів масової інформації та й сам він працюватиме у цьому напрямку.4 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/