Мер Івано-Франківська визначився з кандидатурою нового секретаря міської ради


Віктор Синишин - секретар Івано-Франківської міської ради. Фото з персональної сторінки В.Синишина у ФБІвано-Франківський міський голова Руслан Марцінків визначився з кандидатурою секретаря нового складу міської ради обласного центру Прикарпаття. Своїми думками з даного приводу він поділився вчора, 3 листопада, під час вечірнього відеоефіру на своїй персональній сторінці у Фейсбуку.

Зі слів мера, він пропонуватиме новообраному депутатському корпусу залишити на посаді секретаря міської ради чинного секретаря Віктора Синишинина. «Довіряю йому, - прокоментував мер свій вибір, - хороша людина, хороший товариш і буде працювати для громади міста Івано-Франківська».

Зауважимо: зважаючи на результати виборів міської ради, відповідно до яких однопартійці Руслана Марцінківа з ВО «Свобода» отримують дві третини мандатів (28 проти 10 мандатів «Європейської солідарності» та 4 мандатів «Батьківщини») в органі місцевого самоврядування Івано-Франківської ОТГ, плани мера щодо призначення секретаря міської ради мають усі шанси бути реалізованими.

 

Фото з персональної сторінки В.Синишина у Фейсбуку4 Листопада 2020 p.
©http://briz.if.ua/