У Витвицькій ОТГ запрацював центр ділової активності


У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді на Долинщині запрацював центр ділової активності, який облаштували у приміщенні сільського клубу.
На реалізацію проєкту зі створення кворкінгу в ОТГ витратили 600 тисяч гривень: 300 тис. грн спрямували з місцевого бюджету громади та ще 300 тис. гривень виділила Міжнародна організація міграції. За ці кошти у приміщенні здійснили капітальний ремонт, облаштували санвузли, створили конференц-зал, закупили комп’ютерну та мультимедійну техніку, придбали фліпчарти і меблі. Про це сказав голова ОТГ Микола Шикор.
Очільник ОТГ зазначив, що до цього часу в громаді не було приміщення, де місцеві підприємці та активна молодь могли б зустрічатись, взаємодіяти між собою. Це й мотивувало місцеву владу створити майданчик для комунікації.
"Більшість молоді та людей працездатного віку в ОТГ, на жаль, не мають навичок та вмінь у питаннях заснування й ведення власної комерційної справи. З огляду на це, й виникла необхідність створення бізнес-центру, в якому надаватимуть консультації, адміністративні й технічні послуги, а також навчатимуть молодь менеджменту та маркетингу. Фахівці агенції розвитку ОТГ Прикарпаття допомогли нашій громаді написати цей проект, котрий у підсумку здобув перемогу на конкурсі Міжнародної організації міграції", – сказав Микола Шикор.
Сільський голова переконаний, що діяльність центру ділової активності сприятиме збільшенню кількістю підприємців у громаді і це дозволить ОТГ отримати у майбутньому чималий економічний ефект.
"Створюємо нові можливості для жителів нашої громади - насамперед для розвитку молоді. У центрі навчатимуть усіх охочих працювати над створенням бізнес-планів та запуском підприємництва у селах нашої ОТГ. Переконаний, що наша молодь стане провідником структурних змін у Витвицькій ОТГ", – додав Микола Шикор.
Виконавчий директор агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук відзначив, що інституція підтримала таку ініціативу громади та допомогла її реалізувати проєкт.
"З одного боку, це буде місце для обміну досвідом між місцевими підприємцями та середовищем для навчання активної молоді - з іншого. Це інноваційний проєкт, який має хороші перспективи", - підкреслив Ігор Мельничук.6 Жовтня 2020 p.
©http://briz.if.ua/