На Прикарпатті ремонтують рекреаційні зони


У Шевченківському лісництві (Вигодський лісгосп) на чотирьох рекреаційних місцях, в урочищах Шандра, Жакля, Жолобок, лісівники провели ремонтні роботи. Від сміття прибрали місця відпочинку, оновили інформаційні стенди, лісові меблі.

Лісівники Брошнівського лісгоспу наводять лад на понищеному стихією рекреаційному місці «Конвалія». Відновили гойдалки, альтанки, вбиральню. Додали інформаційні стенди.

У напрямку Івано-Франківськ-Богородчани, в урочищі «Потоки», працівники Надвірнянського лісгоспу збудували нове рекреаційне місце «Гвіздецька гора». Його пропускна спроможність до 50 осіб. До послуг подорожніх лісові меблі, мангали, дитячий майданчик, стоянка для автомобіля, піднавіси зі столами та лавками. А щоб територія завжди залишалася чистою й охайною, встановлено смітники і дві вбиральні.

«Ліс – найкращий санітар атмосфери. Тривале перебування людини у лісі покращує настрій, загальне самопочуття, – зауважує Руслан Осташук, директор Надвірнянського лісгоспу. – Підтвердженням цього є постійна увага до Карпат з боку мешканців мегаполісів, які щороку приїжджають сюди, щоб оздоровитися та відновити душевну рівновагу. Завдання лісівників – створити безпечні умови відпочинку у лісових масивах».

Правда, з напливом туристів зростає засміченість лісових угідь. Тому у лісівників тільки одне прохання до мешканців і гостей краю – не смітити і шанувати те, що створено для їхнього відпочинку.30 Вересня 2020 p.
©http://briz.if.ua/