Студентка з Івано-Франківська здобула кілька нагород в онлайн-фестивалі «Euro Star-2020»


Випускниця Коледжу Університету Короля Данила (2020 р.) Наталія Баворовська здобула почесне І місце в онлайн-фестивалі «Euro Star-2020» (Бремен-Хамельн, Німеччина) в номінації «Образотворче мистецтво» та ІІ місце в номінацях «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Акторська майстерність».

Обдарованій студентці допомогли підготуватися: старший викладач кафедри дизайну Коледжу УКД Галина Михайлівна Кухар – до номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», а до номінації «Образотворче мистецтво» – Наталя Ігорівна Золотарчук.
«Наталя Баворовська дуже цікава студентка і яскрава особистість. Її роботи завжди авторські, глибоко продумані, містять певний підтекст і ширшу концепцію, аніж це можна побачити в конкретному творі. Тому дуже важливо підтримати отой творчий юнацький «вогник», навчити виявляти себе в мистецтві і однозначно мати сміливість проявляти себе на таких конкурсах. Ми бажаємо Наталі подальших результативних творчих рішень і нових перемог», – наголосила старший викладач кафедри дизайну УКД Галина Кухар.


 23 Вересня 2020 p.
©http://briz.if.ua/