Кращих поліцейських Прикарпаття відзначили подяками


Сьогодні, 9 вересня, під час проведення відеоселекторної наради заступник начальника поліції Івано-Франківщини Володимир Яцюк згідно наказу Міністерства внутрішніх справ України, за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагородив начальника управління організаційно – аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в області -полковника поліції Романа Танасійчука.

Крім того, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та затримання особи, яка скоїла крадіжку грошових коштів на території Снятинського району, подяками нагородженні - капітан поліції Григорій Гоян та лейтенант поліції Юрій Бельбас.
За затримання особи, яка скоїла смертельне ДТП та зникла з місця події в місті Калуші, подяки отримали капітан поліції Михайло Степанюк та старший лейтенант поліції Олег Савчин.

Володимир Яцюк подякував кожному з поліцейських за здобутки у службі, привітав із заслуженими нагородами.9 Вересня 2020 p.
©http://briz.if.ua/