Вихованці продюсерського центру Star Team вибороли призові місця у трьох конкурсах


Літо для вихованців продюсерського центру “Star Team” було насичене подіями, незважаючи на карантин. Юним артистам вдалося поїхали на конкурс «Слов’янський Венець» у Болгарію і гідно представити там Прикарпаття. Конкурс відбувся у місті Кранево (Болгарія) на сцені під відкритим небом. Конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі з України, Болгарії та Грузії.

Перше місце у своїй категорії здобули Софія Федорів та Вероніка Алєксєєва, друге місце отримала Вікторія Онофрійчук, третє місце зайняли Владислава Онофрійчук та Софія Маківничук.

Також у цей же час в Україні відбувався конкурс «Буковельський Зіркафест». Це вперше за довгий період карантину пройшов такий масштабний захід. Учасники на сцені РЦ “Бука” змагалися за звання кращого. Найвищу нагороду, Гран-Прі конкурсу, здобула вихованка “Star Team” Анастасія Фученко. Перша премія у Фещак Євгенії, Осадчук Яни, Михайлюк Яни. Друге місце здобули Федюк Христина, Ковбас Еліна, Джус Софія та Пена Любов.

Окрім цього, вихованці продюсерського центру взяли участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі дитячої, учнівської та студентської творчої молоді "Соняшник". Артисти з Прикарпаття тут також вибороли призові місця. Тріо GIRLS у складі Федорович Ірини, Чаплінської Єви і Пронюк Анастасії стали володарками головного призу - ГРАН-ПРІ у номінації "естрадний вокал". Лауреатами теж стали Гонтаренко Каріна - І премія, Павлюк Аліна - ІІ премія, Дарія Мороз - ІІІ премія.
 25 Серпня 2020 p.
©http://briz.if.ua/