На Долинщині споруджують павільйон дикої природи


Біля Центру спадщини Вигодської вузькоколійки розпочали будівництво майданчика для встановлення Павільйону дикої природи. Створюють його у рамках міжнародного проєкту «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти». Про це повідомляють у Вигодській селищній раді.

Павільйон дикої природи міститиме інтерактивну реплікацію (збільшену модель) природного середовища (стовбур дерева або ґрунтовий шар болота, що відображає всі пов'язані з ним види флори і фауни).

Модель буде розміщено у внутрішню частину павільйону. Вона стане інтерактивним навчальним майданчиком для наймолодших учасників Лісової школи, а також для відвідувачів Центру спадщини та всіх бажаючих.
Створення відкритого освітнього простору дикої природи має на меті підвищити якість та рівень навчання в природному середовищі, формування відповідального ставлення до збереження природи.

Простір стане органічним доповненням до вже діючої популярної атракції регіону – Центру спадщини Вигодської вузькоколійки. 19 Серпня 2020 p.
©http://briz.if.ua/