Рогатинщина зустріла учасників велопробігу ветеранів війни


На Рогатинщині зустріли учасників велопробігу ветеранів війни «Вшануємо пам’ять захисників України».

«Сьогодні, напередодні Дня пам’яті захисників України, ми вшановуємо пам’ять загиблих Захисників, які виконуючи свій громадянський обов’язок та захищаючи цілісність території нашої держави, поклали своє життя. В Рогатинському районі є чотири загиблих в боротьбі з російським агресором військовослужбовців. Ми завжди схиляємо голови в пам’ять про їхній мужній подвиг. Сьогодні продовжується війна на сході України, російські окупанти не полишають своїх прагнень, щоб ступити на терени нашої землі, але ми і надалі будемо захишати свою державу від агресора. Дякуємо вам за те, що були в числі перших в цій боротьбі. Пам’ять про тих хто загинув, завжди буде у наших серцях», – наголосив у своїй промові Володимир Штогрин.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників, а рогатинські пластуни символічно поклали квіти до стели Небесної сотні.

Ініціатор велопробігу Іван Балашов зазначив, що мета заходу – вшанування пам’яті загиблих захисників, підтримка ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Зазначимо, що ветерани війни планують подолати близько 1800 км Україною, проїхавши за маршрутом Ужгород – Маріуполь та відвідати міста Стрий, Рогатин, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Київ, Лубни, Полтава, Дніпро, Запоріжжя та Бердянськ.

Додамо, що захід організований Міністерством у справах ветеранів за сприяння голови облдержадміністрації Віталія Федоріва.18 Серпня 2020 p.
©http://briz.if.ua/