У Карпатах планують створити високогірний всесезонний спортивно-туристичний кластер


У Офісі Президента України відбулась нарада, на якій обговорили проєкт створення в Україні високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру «Боржава».

Проєкт презентовано представником австрійської гірськолижної індустрії, багаторічним учасником підготовки літніх та зимових Олімпійських ігор, бенефіціарним власником компанії «Боржава Ессет» Гернотом Ляйтнером.

Він зазначив, що пандемія коронавірусу у світі створила такі умови, коли кожна держава береться розвивати внутрішні ресурси. Україна має унікальні ресурси та природу, а місце розміщення майбутнього кластеру – полонина Боржава з її розташуванням і транспортним сполученням - сприятимуть розвитку туристичного потенціалу всього регіону. Також він висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч стане ключовою для розвитку проєкту, підписання меморандуму, в якому зафіксуються всі кроки, що мають бути виконані державою, громадами й інвесторами.
Учасники зустрічі наголосили, що Україна зацікавлена у втіленні цього проєкту та готова сприяти цьому на всіх рівнях. Проєкт буде погоджений з профільними міністерствами, юридично узгоджений у питаннях співпраці з інвесторами та підготовлений для детальної презентаціі Президенту України.

Тільки після проходження усіх етапів та опрацювання меморандуму юристами Україна буде готова його підписати.
 31 Липня 2020 p.
©http://briz.if.ua/