Лікарська амбулаторія на Косівщині отримала електрокардіограф


На численні прохання завідувачки амбулаторією загальної практики сімейної медицини, сімейного лікаря села Шешори Олесі Буратинської щодо придбання електрокардіографа відгукнулися голова Косівської райдержадміністрації Петро Іванишин та директор КНП «Косівська центральна районна лікарня» Дмитро Микитюк. Вони вишукали кошти для придбання новітнього електрокардіографа 600 G та передали його в амбулаторію.

Електрокардіограф потрібний в лікарській амбулаторії, адже кількість серцево-судинних захворювань значно зросла. Технічні можливості монітора дозволяють отримувати дані для максимально повного аналізу порушень ритму, ішемічних змін сегмента ST, прихованих форм «німої» ішемії, ступеня гіпертонічних і гіпотонічних змін, адаптації, кореляції артеріального тиску з ЕКС і навпаки. А це в свою чергу полегшить роботу сімейного лікаря та дасть можливість вчасно виявляти і запобігати важкі випадки.

Послугами зможуть користуватись не лише жителі села Шешори, а й прилеглих сіл – Прокурави, Брустурів, Пістиня, Шепіт.28 Липня 2020 p.
©http://briz.if.ua/