В Івано-Франківську при парафії роздають одяг для бідних та потребуючих


Кожного четверга у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ по вулиці Коновальця, 105 зустрічається спільнота Святого Миколая.  Віднедавна вони розпочали благодійну акцію по роздаванню одягу для бідних та потребуючих.

Мета акції - зробити добру справу і допомогти незаможним, багатодітним і просто бідним людям, для яких купівля речей – непосильна стаття витрат.

"Запрошуємо також передавати власні речі малозабезпеченим. Але перед тим, як передати річ для користування потребуючим Ви повинні задати головне питання – «Одягнув би я цю річ?» Якщо відповідь позитивна – можете сміливо віддавати річ, ні – викидайте її. Ви передаєте речі таким саме людям, як і Ви, тільки обставини їхнього життя склалися іншим чином", - закликають в Івано-Франківській УГКЦ.

Речі для передачі необхідно випрати. Є ситуації, коли людині потрібно надягнути річ тут і зараз. Тому, річ повинна бути охайною. Одяг повинен бути з працюючими блискавками, замками, без дірочок і плям.

Учасники спільноти Святого Миколая проводять акцію щочетверга з 15:00 до 17:30 год. на подвір'ї перед храмом Зіслання Святого Духа. 27 Липня 2020 p.
©http://briz.if.ua/