У Франківську запрацювала виставка творів образотворчого мистецтва художників Донеччини


Сьогодні в музеї мистецтв Прикарпаття відбулося відкриття виставки творів образотворчого мистецтва художників Донеччини.
Начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації розповів: «Зібравши митців та поціновувачів сучасного українського національного мистецтва, в рамках спільної угоди про співпрацю між Івано-Франківською та Донецькою областями, ми презентуємо виставку сучасних мистецьких творів художників із Донеччини. Цей край відомий не тільки своєю промисловістю, але й талановитими митцями. Дуже добре, що художники з різних куточків нашої країни створюють простір без кордонів зрозумілою на усіх континентах мовою мистецтва. Наші донецькі колеги, відомі митці знайшли можливість представити свої найкращі художні роботи».

Також йшлося про постійну мистецьку співпрацю художників Прикарпаття, Галичини та Донеччини задля розвитку потужної сучасної української держави із сильною барвистою культурою.

«Мистецтво об’єднує. Прикметно, що наша співпраця у рамках меморандуму між Івано-Франківською та Донецькою обласними державними адміністраціями починається із мистецьких речей, які надихають та захоплюють прикарпатців. Переконана, що мистецькі твори прекрасні та об’єднують нашу країну. Хотілося би подякувати художникам Донецького краю, які презентували свої роботи», - зауважила радник голови облдержадміністрації Леся Круп’як.

На цій виставці, яка триватиме три тижні, десять художників із Донеччини презентуватимуть 30 своїх авторських картин.

Слід додати, що цей проект демонструє єдність митців у своєму прагненні працювати, жити та творити на своїй рідній Україні. Зауважимо, що по завершенню цієї виставки на Івано-Франківщині, ці мистецькі твори будуть представлені також у Львівській області.23 Липня 2020 p.
©http://briz.if.ua/