Суд зобов'язав богородчанських чиновників виплатити вдові померлого майданівця компенсацію за житло


Івано-Франківський окружний адміністративний суд виніс рішення у справі за позовом вдови учасника Революції Гідності Василя Максиміва до управління соціального захисту населення Богородчанської райдержадміністрації. Про це повідомив адвокат Тарас Парфан.

"У березні 2019 року учасник Василь Максимів, який був важко поранений на Майдані, отримав за рішенням комісії райдержадміністрації право на компенсацію за належне для отримання житло. У серпні 2019 Василь трагічно загинув. А ні з березня до серпня, а ні пізніше відповідальні органи влади не змогли забезпечити отримання Майданівцем , а пізніше його вдовою, належної ім компенсаці. У чиновників було десять причин, щоб не перерахувати гроші", - розповів адвокат. 

Суд визнав дії органів влади протиправними і зобов'язав виплатити вдові компенсацію за житло. Також у рішенні йдеться про те, що процедура прийняття рішень і їх реалізації органами влади в інтересах людей є невиправдано тривалою і такою, що не відповідає правомірним і законним очікуванням громадян.21 Липня 2020 p.
©http://briz.if.ua/