На Долинщині через негоду три населені пункти залишились без електропостачання


Сильна гроза з градом стала причиною вимкнень на Прикарпатті. 
Негода, що не вщухала протягом ночі з 11 на 12 червня, стала причиною нічних аварійних вимкнень у одинадцяти районах області.

Протягом ночі повністю без електропостачання в різний час були 69 населених пунктів області, 28 - вимикались частково. Станом на 12:00 повністю без електропостачання залишаються 3 населені пункти Долинського району – села Корпивник, Новий Мізунь та Старий Мізунь.

"Наразі електропостачання в області практично повністю відновлено,- кажуть у АТ «Прикарпаттяобленерго».- залишились поодинокі вимкнення на лініях 0,4 кВ, які ліквідують за лічені години. Трохи складніша ситуація у Долинському районі. Вночі річка Мізунь вийшла із берегів, підмивши опору лінії електропередачі. Падіння опори спричинило знеструмлення трьох сіл, але погодні умови дозволяють бригадам провести ремонтні роботи, тому до кінця дня у селах відновиться електропостачання". 

Нагадуємо, синоптики попереджають про збереження складних погодних умов на території області - весь наступний тиждень Прикарпаття чекають грози.
АТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів з проханням бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електролініями та енергообладнанням, з розумінням ставитись до аварійних вимкнень під час негоди.
 12 Червня 2020 p.
©http://briz.if.ua/