КП "Електроавтотранс" отримав чотири нові автобуси


У КП «Електроавтотранс» знову поповнення – приїхали 4 новенькі автобуси «Богдан». Але це не всі – вже до кінця тижня приїде решту 6. Тож загалом автопарк поповниться 10 одиницями.

Директор КП «ЕАТ» Віталій Голутяк наголошує, що на підприємстві вже є 30 таких автобусів. Вони вже 2 роки курсують містом. Проте у новеньких таки є 2 відмінності від попередніх. «Ці автобуси вже обладнані кондиціонерами. Вони працюватимуть у салонах. У вже існуючих – вони працювали лише на охолодження кабіни водія. Ще однією відмінністю є те, що кабіна водія влаштована за європейським зразком. Вона виглядатиме так, як в турецьких. Це головні відмінності між ними», - пояснив Голутяк.

 

Наразі тривають процедури реєстрації новоприбулих транспортних засобів. А також розробляють графіки курсування маршрутів. «Плануємо частину цих автобусів дати на сполучення мікрорайону Хоткевича з центральною частиною міста. А також – на приміські села. Для нас комфортний транспорт – це пріоритетне завдання. Тому працюємо над тим, щоб максимально охопити всі напрямки саме комунальним транспортом», - підкреслив міський голова Руслан Марцінків.28 Травня 2020 p.
©http://briz.if.ua/