В Прикарпатських громадах продовжують ремонтувати дорогиЗавдяки реалізації концепції пропорційного розподілу коштів на ремонт доріг, які проходять територією ОТГ, часткову реконструкцію дорожнього покриття здійснили у Загвіздянській об’єднаній територіальній громаді. Про це у соціальній мережі Facebook повідомив голова ОТГ Володимир Ружанський.


«Напередодні провели частковий капітальний ремонт центральної дороги у селі Загвіздя. На реконструкцію об’єкту виділено 1 млн гривень», — підкреслив голова тергромади, відзначивши при цьому високу якість здійсненого ремонту.

Володимир Ружанський повідомив, що цьогоріч ремонтні роботи здійснюватимуться у ще одному населеному пункті ОТГ.

«Понад 1, 5 млн гривень буде виділено на ремонт дороги у селі Підлісся. Проєктна документація уже готова, — підкреслив голова громади, — У майбутньому темпи та обсяги капітального ремонту будуть лише зростати в обох селах».

Володимир Ружанський висловив подяку представникам Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття за розробку «прозорої та зрозумілої формули розподілу коштів на ремонт доріг за їх протяжністю», а також Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю за підтримку цієї ініціативи.28 Квітня 2020 p.
©http://briz.if.ua/