Степан Процюк завершив роботу над новим романом


Івано-франківський письменник Степан Процюк завершив свій новий роман «Пальці поміж піском». Про це повідомив митець на своїй сторінці у фейсбук.
Почалась робота над новою книгою ще у 2017 році. У Романі описується радянська Україна 50-их років на тлі любовної історії.

“Не раз мені здавалося, що вже не зможу його написати. Були перерви на кілька місяців, коли я не мав ні сили, ні бажання братися за роботу. Але (справді дивним чином, ніби хтось інший диктував мені роман ізсередини) потім та робота відновлювалася. Так тривало більше трьох літ, - розповідає письменник про свою працю над романом. - Чудово розумію, настільки зараз малолітературний час… Все ж вірю, що «Пальці поміж піском» будуть видані у такому видавництві, якому цей роман буде доречним і милим. Також вірю, що його полюблять мої давні і нові читачі. Також нагадую, що романи-це душа нації, що відігріває космічний холод. Зараз я –не дивуйтеся! – справді не знаю, яке це буде видавництво. Вдячний тим кільком людям, які були по-різному причетними до написання нового роману".


  24 Квітня 2020 p.
©http://briz.if.ua/